אם יש לכם קושי או חוסר ידע בתחום המיניות , אשמח לייעץ לכם באוירה דיסקרטית, ללא שיפוטיות עם יחס אישי והידע הכי עדכני בתחום המיניות. המטרה שלי כבר מהפגישה הראשונה לצד האבחון, לתת מידע מותאם אישית לגבי המיניות שלך וכלים בשביל לעבוד עם מה שתוקע \ מעכב אותך מהנאה מלאה בחיי המין והאינטימיות האישית \ מערכתית.

אם את\ה מתמודד\ת עם משהו במיניות שלך ואת\ה חושב\ת שאת\ה צריכ\ה ידע מיוחד במיניות אלטרנטיבית אני בהחלט אוכל לתת לך מענה בתחום הזה.

 

הבחירה של המטפל היא דבר מאוד אינדיבידואלי, הדבר הכי חשוב זה לקבל את העובדה שהאדם זה שיעזור לך לעבור תהליך חשיבתי לכן בחירת מטפל זה דבר שצריך לעשות אחרי שאת\ה מבין שזה המטפל הנכון עבורך.

בחרתי לטפל כי אני יודעת מה זה להיות במצב שנראה שאף אחד לעולם לא יבין אותי ולא ידע כל מה אני מדבר\ת.

זה מקום מאוד לא קל להרגיש לבד בתוך המחשבות שלך ולא לגמרי לשתף אחרים בכל מני דברים שעוברים עלייך, כי אני לא יודע\ת איך הם יגיבו או שאני חושב\ת שזה בכלל נושאים לא לגיטימיים לדבר עליהם.

לפעמים היה נדמה לי שאין בעולם אפילו אדם אחד שיבין אותי ואז ראיתי כמה אנשים כמוני יש , שאין להם מקום להתבטא לגבי מי שהם באמת. לפעמים זה כל מה שצריך שיקבלו אותך כמו שאתה, להכיר את הקהילה שלך ולפרוח שם בתוך קבלה והכלה.

קריסטינה